Online Tabela Reklam Ltd Şti. 2012 yılında ticari bir fikir olarak doğmuştur. "Anında fiyat teklifi ile reklam sektöründe devrim yaratarak en uygun fiyatı vermek" ilkesiyle, geçen süreçte Türkiye’deki, en büyük online çalışan reklam firmalarından biri olmayı başaran şirketimiz aynı zamanda anlık fiyat verme yeteneği ile de dünyada tektir.

Yazılım ve arge çalışmalarından sonra 2013 sonlarında ticari faaliyetine başlayan şirketimiz 350 si yurt dışına 3400' ün üzerinde tabelayı projelendirip montaja hazır hali ile kargolayıp göndermiştir. Geçen süre içinde Türkiye'nin en fazla teklif veren ve talep toplayan reklam şirketimiz kurulduğu günden buyana 500.000 'in üzerinde ziyaretçiye ulaşmıştır. Arka yüzdeki müşteri temsilcilerimiz ile destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikasıyla kendi ürünleri geliştiren şirketimiz ürün teslimatından sonraki desteği ile müşterilerinden olumlu yorum alan sektördeki ender şirketlerden biridir.

Ayrıca tamamı kendi bünyesmizde bulunan yazılım ekibimizle geliştirdiğimiz online sistem ve tam entegre çalışan imalathanelerimiz ile dünya standartlarında online tabela ürünlerini size sunuyoruz. Atölyelerimizle entegre çalışan bilişim sistemi üretimde her aşamasının bilgisini anlık olarak size sunma yeteneğinde olan firmamız, 2015 yılı sonlarında "Online Kutu Harf Tabela Reklam ve Bilişim Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi" ünvanı ile daha da gelişmiştir.

2016 yıl sonuna doğru ürünlerin tamamında makinalaşmayı yedefleyen şirketimiz çok daha hızlı üretim kapasitesi ile daha da kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Tabela sanıldığı kadar pahalı değildir. İnternetin pazarlama gücünü arkamıza alarak makinaların maliyet avantajlarını da yansıtarak sizlere daha az maliyetli ürünler geliştireceğiz.

Hem Türkiye'deki şirket sahipleri kazanacak hem de Online Tabela gelişerek Türkiye'de üretip dünyaya pazarlayacağı tabelalar ile sektöre ve ülkemize katkı getirecektir.

Teknolojiyi Tabelanızla Buluşturuyoruz...

Online Kutu Harf Tabela Reklam Ltd. Şti.